Про нашу компанію

Про нас

Тільки оригінальна продукція

Наша компанія є дистриб’ютором найкращих брендів у категорії beauty. У наш портфель входить лише оригінальна продукція від найкращих у світі виробників.

Компанія Beauty Brands є офіційним та ексклюзивним постачальником брендів Tangle Teezer, Invisibobble, Beautyblender, Bilou, St. Moriz, Hurraw!, Skin Gym, V.Sun, Q+A, Pure Paw Paw, Pesitro та The Elements на території України.

Наш орієнтир у роботі взаємовигідне партнерство. Завдяки прямій співпраці з компаніями-виробниками ми гарантуємо оригінальну продукцію за вигідними цінами.

Наші клієнти відчувають усі переваги перевірених брендів, яким довіряють мільйони споживачів у всьому світі.

Компанія Beauty Brands представлена на ринку з 2010 року

Нам завжди, ще до створення компанії, подобалася ідея роботи лише з найкращими брендами та товарами з бездоганною репутацією. Ми дотримуємося стандартів високої якості продукції та обслуговування до сьогодні – вже понад 12 років. У нашому портфелі нараховується вже 12 брендів, які наша компанія ексклюзивно постачає в Україну. Усі вони реалізуються на відомих офлайн- та онлайн-майданчиках.

Наш орієнтир у роботі взаємовигідне партнерство. Завдяки прямій співпраці з компаніями-виробниками ми гарантуємо оригінальну продукцію за вигідними цінами.

Наш колектив – це понад 30 кваліфікованих фахівців своєї справи та досвідчених експертів. Ми цінуємо ваш час і швидко вирішуємо всі питання. Запитайте пораду у нашого менеджера і вам завжди допоможуть!

Наші партнери

Test
Letu
Epicentrk
Rozetka
Industruya krasi
Solo
Architektor crasoti
Makeup
Shik i blisk
Parfums
Idea shop
Gbar
Backstage
Intertop
Moro
brabrabra
Lova Lova
sisters
Amoreshop
Kosa krasa
buywatcheswiss.com www.allwatchtrade.ru https://www.luxury-watch.xyz https://www.www.fakewatches.cc/